Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Rozalime!

2/11/2023

Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Rozalime!

🗓 Kovo 23 d., ketvirtadienį, 18.00 val. kylanti žvaigždė, nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į Pakruojo KC Rozalimo skyrių!

🎤 Kviečiame visus Rozalimo bei aplinkinių miestelių gyventojus smagiu bei nuoširdžiu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti ketvirtadienio vakarą!

🎟 Bilietus platina Pakruojo KC Rozalimo skyrius (Upės g. 4, tel. 8 673 31513). Bilieto kaina TIK 7€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 9€!

⭐️ Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos. Iš tiesų Tomas - labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę.