Apie mus

Mes ir mūsų istorija

Koncertinė firma „Emidija“ įkurta 1995 m., Kaune, kai mūsų jauna valstybė naujai pažino pasaulį, o svetimai kultūrai paliekant Lietuvą, kartu su technologijomis atsinaujino ir Lietuvos estrada bei renginių sfera.

Pagrindine firmos veikla tapo renginių organizavimas, techninis aptarnavimas bei įrangos nuoma. Praėjus daugiau nei 25 metams nuo įmonės įkūrimo, kardinaliai pasikeitė technologijos, muzikos stiliai, renginių sąvoka, nuolat keitėsi scenos žvaigždžių veidai, o kartu augome bei keitėmės ir mes. Per ilgametę darbo patirtį sukaupėme neįkainojamas žinias, sukūrėme stiprius ryšius su Lietuvos ir Europos profesionalais, suorganizavome grandiozionius koncertus ir jaukius renginius, kurių dėka šiai dienai galime pasiūlyti geriausius sprendimus mažiems ir dideliems projektams. Per šį laikotarpį paslaugas suteikėme daugeliui viešojo (miestų savivaldybių, seniūnijų, kultūros centrų), privataus sektoriaus bei individualiems klientams.

Šiandien įmonė ,,Emidija” siūlo Jums įvairiausias renginių aptarnavimo ir organizavimo paslaugas. Mes atstovaujame eilę muzikos atlikėjų, grupių, menininkų ir artistų, o tarp įvairių specialistų, mūsų scenaristai, vedėjai, dizaineriai ir technikai dažnai lemia sėkmingą planuojamo renginio eigą. Daugeliu atžvilgių, būtent šios vertybės padeda musų užsakovams sutaupyti daug brangaus laiko ir leidžia sumažinti renginio išlaidas. Mažiausios kainos ir kokybės santykis – rezultatas, kurį klientas gauna protingai pasirinkęs vieną vykdytoją be tarpininkų!

Mūsų komanda

Stipri ir vieninga įmonės komanda padės Jums išgryninti ir realizuoti net pačias reikliausias idėjas klaidžiame scenos, muzikos ir renginių pasaulyje.

Nepriklausomai nuo renginio biudžeto ar sudėtingumo, esame vienodai dėmesingi visiems klientams. Brangindami savo reputaciją, mes niekada nežadame, ko negalime padaryti, o priimtus įsipareigojimus visuomet stengiamės atlikti vadovaudamiesi šiais kriterijais: kokybė, patikimumas, kruopštumas ir atsakomybė! Pagal klientų poreikius, darbus atliekame Lietuvoje bei už jos ribų.

Naujausi renginiai