Jubiliejinis Aušrinės koncertas Varėnoje!

2024..02.22 18:00 val.

🗓 Vasario 22 d., ketvirtadienį, 18.00 val. į Radviliškio kultūros centrą atvyksta charizmatiškoji Aušrinė su savo Jubiliejinio koncerto programa, skirta 30-mečiui scenoje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų geriausi šlageriai bei naujos dainos. Kartu programoje merginų šokių grupė "Meliha" džiugins vyrus, o aistringasis šokėjas Giedrius kaitins moterų kraują 💃

🎟 Bilietus platina Radviliškio kultūros centras (Maironio g. 10; 842254959; 15-19 val.) bei Paysera Tickets https://tickets.paysera.com/lt/event/jubiliejinis-ausrines-koncertas-radviliskyje. Bilieto kaina TIK 10-15€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai brangs!

🎤 Kviečiame visus Radviliškio bei aplinkinių miestelių gyventojus nuotaikingu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti savo ketvirtadienio vakarą!

⭐️ Sceninis vardas Tikroji išdykelė slepia daugybę visiems gerai pažįstamų kūrinių akordų, kaip "Deimantinė širdis", "Pakeleivė" ar "Meilės Galia". Per pastaruosius metus atlikėja Aušrinė pakeitė ne tik sceninį vardą, bet ir papildė visiems gerai žinomą repertuarą įtraukiančiomis, užburiančiomis dainomis, kuriomis kartu pasimėgauti kviečia savo koncerte.