Grupės SADBOI koncertas Kupiškyje!

2023.04.26 18:00 val.

Grupė SADBOI atvyksta judinti Kupiškio!

🗓 04.26, trečiadienį, 18 val. jaunatviškoji pop repo grupė atvyksta į Kupiškio kultūros centrą!

🎤 Kviečiame trečiadienio vakarą energingai praleisti kartu su grupe Sadboi - atlikėjai supažindins su emocinga savo pačių kurta muzika bei užvedančiais šokių ritmais!

🎟 Bilietus platina Paysera Tickets https://tickets.paysera.com/lt/event/grupes-sadboi-koncertas-kupiskyje. O nuo 03.27 ir Kupiškio kultūros centro kasa (Gedimino g. 40; tel. 8 459 35679). Bilieto kaina 10 € - 12 € (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai brangs!

⭐️ Išgirdus jaunųjų reperių dueto pavadinimą „SADBOI“, greičiausiai ne vienas jų muziką iškart asocijuoja su liūdnu repu ir labai nustemba supratę, kad iš tiesų tai – šokti kviečiantys ritmai su lengvai įsimintinais priedainiais. Grupės kūrybos tikslas – paliesti kiekvieno klausytojo tamsiausius sielos užkaborius, kurie dažniausiai slypi po įprasta kasdienybės kauke.

Kūriniai atspindi mus pačius: aplinkiniams nekeliančius problemų, tačiau kartais nebijančius pasakyti aštrios tiesos į akis. Emocija – svarbiausia, ką mes, dainų tekstų autoriai, galime dovanoti žmonėms, – sako grupės narys Edgaras. Didelį postūmį į priekį grupei suteikė Lietuvos muzikos apdovanojimų „Aukso lašas“ kategorija Metų dainų tekstų autorius, kurioje paminėtas grupės narys Edgaras.