Jubiliejinis Aušrinės koncertas Vėžaičiuose!

2023.12.06 19:30 val.

🗓 Gruodžio 6 d., trečiadienį, 19.30 val. į Vėžaičių kultūros centrą atvyksta chrizmatiškoji Aušrinė su savo Jubiliejinio koncerto programa, skirta 30-mečiui scenoje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų geriausi šlageriai bei naujos dainos. Kartu programoje merginų šokių grupė "Meliha" džiugins vyrus, o aistringasis šokėjas Giedrius kaitins moterų kraują 💃

🎟 Bilietus platina Vėžaičių kultūros centras (Liepų g. 3a, Vėžaičiai; tel. 867632674). Bilieto kaina TIK 9€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 12€!

🎤 Kviečiame visus Vėžaičių bei aplinkinių miestelių gyventojus nuotaikingu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti savo trečiadienio vakarą!

⭐️ Sceninis vardas Tikroji išdykelė slepia daugybę visiems gerai pažįstamų kūrinių akordų, kaip "Deimantinė širdis", "Pakeleivė" ar "Meilės Galia". Per pastaruosius metus atlikėja Aušrinė pakeitė ne tik sceninį vardą, bet ir papildė visiems gerai žinomą repertuarą įtraukiančiomis, užburiančiomis dainomis, kuriomis kartu pasimėgauti kviečia savo koncerte.