Jubiliejinis Aušrinės koncertas Kruonyje!

2023.11.21 20:00 val.

🗓 Lapkričio 21 d., antradienį, 20.00 val. į Kruonio kultūros centrą atvyksta chrizmatiškoji Aušrinė su savo Jubiliejinio koncerto programa, skirta 30-mečiui scenoje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų geriausi šlageriai bei naujos dainos. Kartu programoje merginų šokių grupė "Meliha" džiugins vyrus, o aistringasis šokėjas Giedrius kaitins moterų kraują 💃

🎟 Bilietus platina Kruonio kultūros centras (Darsūniškio g. 1, Kruonis, tel. 869915282). Bilieto kaina TIK 9€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 10€!

🎤 Kviečiame visus Kruonio bei aplinkinių miestelių gyventojus nuotaikingu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti savo antradienio vakarą!

⭐️ Sceninis vardas Tikroji išdykelė slepia daugybę visiems gerai pažįstamų kūrinių akordų, kaip "Deimantinė širdis", "Pakeleivė" ar "Meilės Galia". Per pastaruosius metus atlikėja Aušrinė pakeitė ne tik sceninį vardą, bet ir papildė visiems gerai žinomą repertuarą įtraukiančiomis, užburiančiomis dainomis, kuriomis kartu pasimėgauti kviečia savo koncerte.